Jumiz Budownictwo

PODSTAWOWE MATERIAŁY UŻYWANE W DZIAŁALNOŚCI NASZEJ FIRMY:

Sztuka laserowa - dostępne materiały Grawerowanie laserowe oraz wycinanie kompozycji przestrzennych, możliwe jest na większości materiałów wykorzystywanych w budownictwie czy sztuce użytkowej. Najczęściej stosowanymi materiałami jest granit, marmur, piaskowiec, drewno, plastik, cegła, szkło, bruk czy glazura. Można jednak wykorzystać również takie materiały jak kamienie szlachetne, linoleum, tektura, laminat, wapień czy płyta G-K.

WIELKOŚĆ

Grawerowanie laserowe pozwala na wykonanie zarówno niewielkich rozmiarowo elementów jak i prac wielkoformatowych. Przy dużych projektach (np. fasada budynku lub tablica pamiątkowa pokrywająca całą ścianę) istnieje możliwość przeniesienia wzoru w częściach na materiał a następnie złożenie go z poszczególnych elementów w jedną całość. W ten sposób nanieść można "Wenus z Milo" nawet na elewację drapacza chmur.

RODZAJ GRAFIKI

Grawerowanie laserowe umożliwia naniesienie na materiał praktycznie każdego rodzaju grafiki - od reprodukcji dzieł sztuki światowej sławy, przez zdjęcia, grafikę komputerową, odręcznie wykonane rysunki, aż po plany architektoniczne. Materiał który ma zostać wygrawerowany lub wycięty, zostaje przekształcony za pomocą renderowania w cyfrowy wzór, który następnie zostaje laserowo wycięty lub naniesiony na zdobiony obiekt.

KONTAKT

jumiz.pl

Tel. 012 285 71 21

Tel. +48 665 777 057

email: info@jumiz.pl