Jumiz Budownictwo

OFERTA GRAWEROWANIA LASEROWEGO

Oferta grawerowania laserowego skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nasi klienci indywidualni, to osoby które poszukują niepowtarzalnych elementów dekoracyjnych do swojego mieszkania, oczekują inspiracji w zakresie aranżacji wnętrz, chcą wyróżnić swój dom spośród innych. Staramy się spełnić oczekiwania klientów dla których ważne jest piękno przedmiotów którymi się otaczają i którzy nie pozostają obojętni na sztukę we wszystkich jej przejawach. To oferta również dla tych z Państwa, którzy chcą uczcić pamięć o bliskich przez wyjątkową oprawę nagrobka.

Klienci instytucjonalni, korzystają z naszych usług w zakresie aranżacji i dekoracji wnętrz biznesowych, tworzenia tablic pamiątkowych, personalizowanych gadżetów reklamowych, upominków dla pracowników i kontrahentów. Poniżej podajemy kilka przykładów wykorzystania grawerowania laserowego i sztuki laserowej: Sztuka wyższa i użytkowa

Za pomocą grawerowania laserowego jesteśmy w stanie spersonalizować lub ozdobić większość elementów sztuki użytkowej a także wykonać wierną reprodukcję obrazu lub zdjęcia. Innowacyjność naszego rozwiązania polega na braku ograniczenia w zakresie wielkości projektu i na możliwości nanoszenia wzoru będącego kopią oryginalnego rysunku.

Wykonujemy:

 • Niepowtarzalne prezenty ślubne (np. zestawy szklanek z podobizną Młodej Pary)
 • Upominki urodzinowe, okazjonalne, okolicznościowe (np. wazony zdobione dowolnymi inskrypcjami i grafikami)
 • Gadżety firmowe zdobione logo firmy (lub podobizną prezesa)
 • Personalizujemy przedmioty użytkowe (np. iPod lub zapalniczka z grafiką projektowaną przez zamawiającego, szafa z wizerunkiem ulubionego idola dla nastolatki)

BUDOWNICTWO

Grawerowanie laserowe wykorzystywane w budownictwie i aranżacji wnętrz pozwala na stworzenie nietypowych kompozycji zarówno w zakresie pojedynczych wnętrz jak i całych budynków. Możliwość grawerowania i wycinania elementów na praktycznie każdym materiale budowlanym umożliwia zdobienie grawerem ścian, podłóg, schodów, oraz całych elewacji budynków. Niezależnie od tego czy głównym budulcem fasady jest szkło czy ceramika, za pomocą grawerowania można nadać jej niepowtarzalny wygląd.

Przykładowe wykorzystanie:

 • Nanoszenie reprodukcji dzieł sztuki malarskiej na parkiety, lastriko, kamienne posadzki, płytki ceramiczne
 • Wycinanie liter i znaków kierunkowych w budynkach użyteczności publicznej bezpośrednio na ścianach
 • Nanoszenie firmowego logo na fasadę budynku, bez ograniczenia w zakresie formatu
 • Umieszczanie planów galerii i centrów handlowych na posadzkach i ścianach obiektów
 • Przekształcanie luksferów na elementy dekoracyjne
 • Murale reklamowe i dekoracyjne
 • Drobne elementy dekoracyjne

Grawerowanie laserowe to nie tylko wielki format i sztuka wysoka, ale również drobne elementy dekoracyjne, pamiątki i gadżety reklamowe. Za pomocą grawerowania ozdobić można praktycznie wszystko - od cyferblatów zegarków, przez przyciski do papieru, ramki do obrazów, lampy, meble, butelki, aż po sprzęt sportowy i upominki okolicznościowe w formie tablic, wazonów czy szkła dekoracyjnego.

Laser umożliwia przeniesienie ulubionego obrazu na wazon, lub ozdobienie tym samym motywem wszystkich mebli w pomieszczeniu. Ograniczeniem w zdobieniu laserem jest jedynie wyobraźnia autora projektu. Projekty wykonujemy zarówno na zlecenie indywidualnych klientów (upominki, pamiątki) jak i firm (szkło dekoracyjne w limitowanych edycjach, opakowania).

TABLICE NAGROBNE

Grawerowanie laserowe pozwala na umieszczenie dowolnego wzoru i napisu na wszystkich elementach tablicy nagrobnej: cokole, głowicy, płycie, elementach dekoracyjnych. Niezależnie od tego czy nagrobek będzie wykonany marmuru, granitu, piaskowca czy innego materiału, napis lub grafika będą doskonale wyraźne. Grawerowanie tablic nagrobkowych za pomocą techniki laserowej, umożliwia również wierne odwzorowanie portretu zmarłej osoby. Po raz pierwszy, możliwe jest wykonanie wizerunku zmarłej osoby bezpośrednio na kamieniu nagrobnym.

GRAWEROWANIE NIETYPOWE

Nasz park maszynowy umożliwia również grawerowanie na nietypowych podłożach typu laminat, tektura, kamienie szlachetne (np. topaz, rubin). Dzięki temu, możemy realizować nawet tak nietypowe zamówienia jak grafiki na kadłubach jachtów i łodzi, zdobienia na instrumentach muzycznych drewnianych i blaszanych, a nawet grawerowanie powierzchni kamieni szlachetnych w broszach czy pierścieniach.

KONTAKT

jumiz.pl

Tel. 012 285 71 21

Tel. +48 665 777 057

email: info@jumiz.pl